Fotók
Apád előtt ne vetkőzz
2021. Július 12. | 5 kép | Prikazovics Julia
Péterfy-Novák Éva
Apád előtt ne vetkőzz Időpontok: 2021. Július 12.,20.30-tól Helyszín: Jurisics vár lovagterem Jegyár: 2500.-Ft Apád előtt ne vetkőzz Párhuzamos történetek, melyek a mélyben összefüggnek. Sorsok, melyek alapvetően meghatározzák egymást. Az 1920-as évek elején a nyolcéves Károly és a négyéves Anna szüleit szinte egyszerre viszi el a spanyolnátha, a gyerekek pedig árvaházba kerülnek. Fél évszázaddal később ugyanebben a családban az ötéves Eszter szokatlanul meghitt kapcsolatot alakít ki a nagyapjával. Úgy érzi, csak Tatusra számíthat, aki mindennél jobban szereti unokáját, s akiben Eszter mindenki másnál jobban megbízik. Eleinte észre sem veszi, hogy ezzel a bizalommal a nagyapja visszaél... Vajon meg lehet-e törni a generációkon átívelő, torz családi mintákat? Az Egyasszony alkotói ismét egy tabutémáról készítettek előadást. Az előadás az Óbudai Kulturális Központ, a FÜGE és az Orlai Produkciós Iroda együttműködésében jött létre. 16 éven felülieknek! Szereplők: Péterfy Bori Pataki Ferenc Stáb: Író: Péterfy-Novák Éva Színpadra alkalmazta és rendezte: Tasnádi István Látványtervező: Antal-Fógel Adrienn Plakáttervező: Csáfordi László Producer: Orlai Tibor Legújabb bejegyzések
22-05 Új nézőtér
Az Emberi Erőforrások Minisztériuma előadó-művészeti többlettámogatása révén új nézőtéren fogadhatjuk közönségünket. Ez némi változást okoz az eddigiekhez képest, hiszen a földszinten mostantól 6 sor lesz a 7-től a 20. sorig pedig minden sor emelkedik. Ezután is minden sorban 20 szék lesz, az árkádok felé emelkedő sorrendben.
22-03 Szinházi Világnap
A bővítményben Peter Sellars a világnaphoz írt gondolatait olvashatják.
A Soltis Színház előadása - Julia Donaldson: Kvirtek és Kvartok - a járványhelyzet miatt csak online formában lesz megtekinthető a bérlettel rendelkezők részére 2021. december 14-én. A lovagterembe tervezett helyszíni előadás elmarad.
|