|
Fotók
Tündérszép Ilona és Árgyélus királyfi
2020. Augusztus 13. | 18 kép | Büki László Harlekin
Kőszegi Várszínház és a Soltis Lajos Színház közös bemutatója
Gimesi Dóra: Tündérszép Ilona és Árgyélus királyfi zenés mesés utazás csillagok között Pont a világ közepén terem egy almafa, gyümölcsei színaranyból vannak, egy tündérlány könnyéből született. Ilona és Árgyélus a fák lombjai alatt találkoznak, de nem lehetnek egymáséi, hiszen tündér és ember más világban él. Árgyélus útnak indul, hogy megkeresse szerelmét és eljusson Tündérországba. Az igaz szerelemért küzdeni kell, de ha ők egymásnak lettek teremtve, akkor semmi sem lehetetlen… Tündérszép Ilona - Erényi Dorottya / Szabó Angelika Árgyélus királyfi - Piller Ádám Tündéranya - Hajba Beatrix / Németh Alíz Király - Tóth Ákos Favágó - Pintér Gergő Ördögök: Egy - Tóth Ákos Másfél - Pintér Gergő Kettő - Tóth Artúr Rendező: Nagy Zsuzsi Látvány: Szűcs József "Szöcske" Zene: Gregorich Bálint Mozgás: Boznánszky Anna Jelmez: Marton Merci, Hartai Andrea Külön köszönet: Gregorich Ferenc, Bincze Tamás, Gregorich Domonkos, Gregorich Zsófia Legújabb bejegyzések
26-05 Jegyvásárlás
A Kőszegi Várszínház nyári előadásaira már veszünk fel előjegyzést, a jgyek várhatóan május 22-től vehetők át. Kérjük türelmüket és köszönjük a sok érdeklődést!
26-05 Program
A Kőszegi Várszínház programja elérhető a honlapon. Természetesen még bővülni fog a repertoár, melynek legfontosabb elemeit jelentik saját bemutatóink, melyből ötöt láthatnak a nyári idényben.
26-05 Ajándékutalvány
A Kőszegi Várszínház előadásaira lehet ajándékutalványt váltani különböző összegekben. Az irodában készpénzért váltható.
|